O elevă de la ”Zinca Golescu”, mențiune specială la Olimpiada Națională de Fizică!
Vineri, 17 Aprilie 2026 09:23
Colegiul Național ”Zinca Golescu” din Pitești își numără elevii de succes! De data aceasta, Maria Apostol a obținut mențiune specială la Olimpiada Națională de Fizică.
”Maria Apostol, din nou pe podium la Olimpiada Națională de Fizică!
O mențiune specială care confirmă încă o dată munca, pasiunea și perseverența ei.
Felicitări, Maria! Suntem mândri de tine și îți dorim cât mai multe reușite în continuare!”, a transmis conducerea colegiului.




















