De 1 Mai, o sută de tineri au fost la mare cu Ştefan Lăzăroiu

Ziua Muncii şi Ziua Tinerilor au fost sărbătorite într-un mod inedit de tinerii PDL din Curtea de Argeş şi din comunele din jur. Asta pentru că preşedintele PDL din municipiu, Ştefan Lăzăroiu, le-a făcut cinste cu o excursie pe litoral, pentru a se bucura de un weekend bine-meritat. Astfel, circa o sută de tineri cu vârsta cuprinsă între 18 şi 35 de ani, au plecat sâmbătă dimineaţa spre Jupiter şi se întorc în cursul zilei de astăzi. S-a aflat alături de ei şi Ştefan Lăzăroiu, dar şi vicepreşedintele organizaţiei municipale Victor Suhan. Acţiunea este una mai amplă, la nivelul judeţului, unde şi conducerea judeţeană a partidului, în frunte cu senatorul Mircea Andrei, şi-a însoţit tinerii. Aproape 300 de tineri din tot judeţul s-au aflat în excursie, iar o treime sunt doar din colegiul lui Ştefan Lăzăroiu.

Prima pagina

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Curs valutar

Horoscop

Vremea