Diana Șoșoacă riscă tot! După ce a fost exclusă din cursa pentru Cotroceni de către Curtea Constituțională, șefa SOS România, europarlamentar în Parlamentul European a intrat live pe Facebook și a vorbit timp de 6 ore. Discursul său a fost piperat cu remarci pro legionari, dar și cu critici la adresa evreilor. Șoșoacă reușește din nou să atingă teme sensibile care o pun într-o lună nefavorabilă atât în țară, cât și în UE.
”Nu există nimic! Nu pot să spun decât: „Trăiască Legiunea și Căpitanul!” care a fost omorât de aceeași putere jidănească care a acționat și acum. Rușine, tuturor!”, a spus Șoșoacă, pe Facebook, potrivit Adevărul.ro.
”Cine sunteți voi, evreilor, să vă luați de credința noastră? Voi sunteți ucigașii lui Iisus”., a mai spus europarlamentarul.
