Continuă decolmatarea rigolelor și canalelor pluviale din cartierul Colibași

Angajații sectorului Salubrizare – Spații Verzi, din cadrul S.C. Servicii Edilitare pentru Comunitate Mioveni S.R.L., continuă acțiunile de curățare a acostamentelor precum și decolmatarea rigolelor și canalelor pluviale din cartierul Colibași. Acțiunile vor continua până la finalizarea decolmatării tuturor canalelor pluviale de la nivelul orașului și cartierele adiacente. Pentru ca ne dorim un oraș curat, venim cu rugămintea și către dumneavoastră, cetățenii, să nu mai aruncați deșeurile rezultate din gospodărie în locuri nepermise. Toate acestea sunt in beneficiul orașului nostru. Dacă avem un oraș mai curat și îngrijit, avem și o viața mai sănătoasă. La nivelul societății este instituit un serviciu de permanență în scopul intervenției prompte, iar cetățenii au la dispoziție un DISPECERAT NON-STOP prin numerele de telefon: 0348.457.102; 0736.202.067. Orice sesizare va fi verificată de către echipele noastre din teren.

Prima pagina

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Curs valutar

Horoscop

Vremea