CS Dacia Mioveni 2012: „Forța unui club sportiv vine de la oamenii care iubesc și susțin sportul”

Clubul Sportiv Dacia Mioveni 2012 se mișcă bine, atât pe piața transferurilor, cât și în privința sponsorilor. Sponsori importanți pentru mișcarea sportivă, unde cheltuielile – atunci când îți propui să faci și performanță – pot fi ridicate. „Forța unui club sportiv vine de la oamenii care iubesc și susțin sportul”, informează reprezentanții CS Dacia Mioveni 2012.

Ion Georgescu, primarul orașului: „Mă bucur când reușim să atragem lângă noi oamnei care iubesc sportul! Vectrum Solutions s-a alăturat familiei Dacia Mioveni și va contribui, alături de ceilalți parteneri, la reușitele echipei noastre de handbal”.

 

„Firma Vectrum Solutions, reprezentată de domnul Virgil Popescu, s-a alăturat sponsorilor echipei noastre de handbal feminin, pentru noul sezon competițional al primei ligi naționale, Liga Florilor. Mulțumim, Vectrum Solutions, pentru încrederea acordată!”, informează și conducerea CS Dacia Mioveni 2012.

 

Prima pagina

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Curs valutar

Horoscop

Vremea